Pendik Plak Alanlar

Pendik Plak Alanlar ilçe sınırları içinde plak long play gibi çeşitleri ayrıca taş plakları da almaktayız. Plakların diğer isimleri olan 33 ‘lük 45 ‘lik veya Taş plak devir numarası olan 78 ‘lik plakları da almaktayız.

pendik-plak-alanlar
pendik plak alanlar 45 lik plak çeşitleri

Pendik plak alanlar  olarak ilçemizin gelişen hemşeri potansiyelini değerlendirerek  plak alım işini de artık burada yapmaya karar verdik. Plak Sanatçıların sesleri veya şiir leri kaydedilerek piyasaya sürülen pvc den üretilen malzemelere ses kaydedilmesi ile meydana gelen müzik dinleme aracıdır.

Bu plakların günümüzde değer bulmasının sebebi de plak yada temiz plak dan çıkan müzik sesi o kadar kaliteli dır ki sanki eski yılları bugünümüze getirmektedir.

Ama değer açısından 45 plak ile 33 lük plak bazen yer değişmektedir bu değişim de genellikle sanatçıya göredir.

Pendik plak alanlar bu değerlendirmeleri siz değerli müşterilerimizin bizlere başvurduğun da eğer ki blgi isterseniz sizlere bu bilgileri sözlü olarak da verebiliriz.

Çünkü araştırmalarımıza göre plak hakkında değer bilgisi verecek hiç bir firma yok. Web sitelerin de bir birinden çalma bilgi kirliliği var. Siz değerli müşterilerimize plaklara verilen numaraları kısaca açıklayalım.

pendik plak alanlar
pendik plak alanlar kabsız 45 lik plak çeşitleri

45 lik plak, 33 lük plak, 78 lik plak nedir ?

Plakların başlarında bulunan numaralar plakların çapı değildir. Bu numaralar plakların devir oranını gösterir yani 33 plağı pikaba koyduğunuz da 33 devir hızı ile döner 45 lik plağı pikaba koyduğunuzda 45 devir ile döner.

Taş plak zaten gramofon dan başka alet ile çalışmaz onun devride 78 dir.

Plakların küçük olanları 45 lik dir. Büyük olanları da 33 lük dür. Taş plaklarda ikisinin ortasına  gelir. 33 lük büyük plaklara ayrıca Long play da denir.

İkinci  el plak alımı yapanların plak konusunda bilgileri genellikle hiç yoktur çünkü bir çok kişi kurduğu site ticari amaçlıdır bilgi verme amaçlı değildir.

pendik-plak-alanlar
pikap ve plaklar…

Pendik plak alanlar olarak biz sitemiz de hem ticaret hemde bilgi paylaşımı da sunmaktayız. çünkü plak zamanla yok olmakta olduğundan bizde müşterilerimizin eskiden kalan plakları daha iyi korumasını amaçladığımız için bu bilgileri paylaşmaktayız.

pendik plak alanlar olarak plakların değeri yanı sıra çizilmemesi ve değerini korumasını amaçlamaktayız. bize geldiğinde biz bakıyoruz çizmemeye özen gösteriyoruz ama müşterilerimiz plağın temizliğine değil parasına baktığı için çizik plakları önemsemiyor.

Plak alanlar olarak bizde bilgileri sunuyoruz ki daha fazla çizilmesin ki daha iyi müzik ziyafeti verebilelim satın alan müşterilerimize.

Pendik Plak Alanlar Elinizde bulunan ikinci el Pikap veya gramofonları da almaktadır bu türde ki eşyalarınızı da bizlere sormadan satmayınız.

Pendik Plak alanlar

Pendik Plakçı

Pendik plak dükkanı

Spread the word. Share this post!

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

× Whatsapp İletişim